8 Ekim 2014 Çarşamba

Bir korku hikayesi..

 Gece üç suları sarışın bir çıtır dublex evinin ikinci katındaki odasında dizi keyfi yapmaktadır. Diziye daldığı bir anda puf birden elektrikler kesilir iki dakikalığına sonra tekrar gelir. Puf bir daha kesilir ve tekrar gelir . Bu kesintilerden işkilenen hatun cam kenarından diğer blokları keser bir de ne görsün hepsinin elektrikleri vardır bir onların yoktur.

 Tık tık tık kapı çalınır bu esnada hatun sinsice aile fertlerini uyandırır. Evde herkes parmak ucunda hareket etmektedir. Güçlü ve kuvvetli babası olaya müdahale etmek için beylik tüfeğini tozlu dolabın üzerinden alır ve ailesine kendisini siper ederek kapıya yaklaşır . Bu esnada kapı pat pat pat tekrar çalınmaktadır . Hatunumuz adrenalinden deli gibi titremekte ve babasına bilinçsizce yalvarmaktadır ''açmayalım babacığım'' kapıyı diyerek.

O esnada yakışıklı yağız deli kanlı kardeşi tüfeği kaptığı gibi kapıya yönelir . Annesi onu engellemeye çalışırken pat pat pat pat kapı çalınmaya devam eder. Gecenin üçüdür ve ev sakinleri dehşet içinde kapıyı açarlar. Ta ta ta dam kapıda leş gibi içmiş bir bekarlığa veda partisi salağı vardır. Baba bu durum karşısında bağırmaya anne çemkirmeye başlar.

Siz siz olun arkadaşlar evlilikten emin değilseniz bekarlığa veda partisi yapmayın hadi yaptınız içmeyin hadi içtiniz milleti bir sigara için korkutmayın. Bana da aksiyon yaratmayın.

Bu mudur? Manyaklığın son noktası.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder